sound byJbgmusic


Restylane SkinBoosters

Zabiegi Restylane SkinBoosters powodują głębokie i długotrwałe nawilżenie i rewitalizację skóry. Sekretem działania i skuteczności Restylane SkinBoosters jest stabilizowany kwas hialuronowy, stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA™. Charakteryzuje się on wysoką trwałością, a zaaplikowany w głębokie warstwy oddziałuje pozytywnie na skórę przez wiele miesięcy, dając efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia. Zawarty w Restylane SkinBoosters stabilizowany kwas hialuronowy stymuluje komórki do produkcji własnego kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność. Wysoką skuteczność koncepcji Restylane SkinBoosters potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie. To pierwszy i jedyny tego typu zabieg na polskim rynku. Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu podskórnie bardzo cienką igłą lub kaniulą. Bezpośrednio potem można powrócić do zwykłych obowiązków. Po zabiegu zalecane jest spożywanie większej ilości płynów – stwarza to optymalne warunki dla rewitalizacji skóry. Zabieg Restylane SkinBoosters jest metodą nieinwazyjną i komfortową. Jest praktycznie bezbolesny. To, co sobie szczególnie cenią Pacjenci to fakt, że rezultaty są już widoczne po jednym zabiegu. Skóra nabiera elastyczności, wyraźnie poprawia się również jej struktura a przede wszystkim wygląda młodziej i ładniej. Najlepsze rezultaty uzyskuje się po 3 – 4 zabiegach wykonywanych, co 3 – 4 tygodnie. wskazania: wygładzenie zmarszczek i bruzd poprawa owalu twarzy pobudzenie produkcji kolagenu w skórze wzrost elastyczności skóry poprawa jędrności skóry głębokie nawilżenie skóry.

 

 

 

 

.

 • ZABIEGI

  ZABIEGI

 • Nasz Lekarz

  Nasz Lekarz

 • MEZOTERAPIA IGŁOWA

 • POWIĘKSZANIE UST

 • Botox

 • Peeling medyczny

 • Rediesse/ Sculptra

 • Restylane SkinBoosters

 • Lipoliza iniekcyjna

 • COSMELAN

Nasz Lekarz

IMG 8544

Nazywam się Anna Paczek-Skupień, jestem lekarzem medycyny estetycznej i medycyny przeciwstarzeniowej. Mój dorobek zawodowy to kombinacja różnorodnych doświadczeń zdobytych przez ponad 20 lat pracy zawodowej. Medycyna Estetyczna od zawsze była moją pasją, która po wielu latach praktyki pokazała mi, że zawód lekarza musi być niezwykle bliski samemu człowiekowi i jego dobremu samopoczuciu.
Moje motto zawodowe to: każdy pacjent ma duszę i ciało a nie tylko organy i narządy. Stąd moje holistyczne podejście do dobrego zdrowia i samopoczucia pacjenta i do medycyny w służbie pacjentowi i jego, jakości życia.
Staram się w mojej pracy łączyć aspekty zdrowotne i dobrego samopoczucia w tym także dobrego wyglądu. W mojej pracy zawodowej dużo czasu poświęcam na edukację prozdrowotną, na profilaktykę i promocje zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania. W mojej codziennej praktyce lekarskiej, profesjonalnie zajmuje się między innymi problemami estetycznymi skóry, zarówno twarzy, jak i całego ciała, oraz skóry owłosionej głowy, prawidłowym żywieniem.
Efekty lecznicze, a co za tym idzie Państwa zadowolenie jest dla mnie najważniejsze, dlatego pracuję na najwyższej, jakości certyfikowanych preparatach, wybranych w oparciu o badania kliniczne, oraz doświadczenia moje i moich kolegów.
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Lekarskim, który ukończyłam w 1992 roku.
Ukończyłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie w zakresie Kosmetologia dla Lekarzy.
Aktualnie jestem słuchaczką III roku w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej w Warszawie, gdzie poszerzam swoją wiedzę teoretyczna i praktyczną o najnowsze doniesienia z zakresu medycyny estetycznej i przygotowuje się do obrony pracy dyplomowej.
Stale uczestniczę w kursach i szkoleniach z zakresu Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej.
Jestem członkiem i założycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging.
Posiadam doświadczenie, jako szkoleniowiec w zakresie profilaktyki chorób żył. Prowadziłam szkolenia dla ponad 1000 kosmetyczek i kosmetologów na terenie całej polski na temat roli wczesnej diagnostyki i profilaktyki chorób żył w gabinecie kosmetycznym.
Posługuje się językiem angielskim i francuskim.

http://www.znanylekarz.pl/anna-paczek-skupien/lekarz_medycyny_estetycznej/warszawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa, czyli leczenie niedoskonałości skóry za pomocą płytkich nakłóć to zabieg polegający na wprowadzaniu w skórę twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni kwasu hialurowanego lub specjalnych koktajli zawierających aminokwasy i witaminy. Koktajle działają w zależności od składu: odżywczo, regeneracyjnie, pobudzająco. Substancje te nie przechodzą do układu krążenia, lecz działają miejscowo, powoli rozchodząc się w skórze i poprawiając jej kondycję. Najlepszy efekt daje seria 2-3 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni. Wskazania: starzenie się skóry- poprawia jędrność, elastyczność, napięcie i nawilżenie skóry. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia owal twarzy cellulit i rozstępy - bardzo dobre efekty w terapii łączonej z masażem lub endermologią. Zaleca się wykonanie 6 - 12 zabiegów w okresie 2 miesięcy wypadanie włosów - w koktajlach leczniczych miesza się preparaty poprawiające mikrokrążenie skóry głowy, stymulujące odrost włosów blizny po trądzikowe.

 

 

 

 

.

POWIĘKSZANIE UST

Nawilżenie i odżywienie ust preparat Cytocare

Odświeżenie ust Restylane Vital

Powiększanie ust preparat Juvederm Smile

Powiększenie ust preparat Emervel, Restylan, Princess

Powiększenie ust XL Princess Volume  

 

Botox

Botox jest preparatem toksyny botulinowej, która działa przez zmniejszenie napięcia w miejscach odpowiedzialnych za tworzenie się zmarszczek mimicznych ( kurze łapki, zmarszczki poziome i pionowe na czole, wokół ust), co daje efekt wygładzenia zmarszczek już istniejących i zapobiega powstawaniu nowych. Preparat powoduje odprężenie i zrelaksowanie mięśni twarzy, dzięki czemu Pacjenci uzyskują naturalny, świeży wygląd. Pełne działanie toksyny botulinowej rozwija się po kilku dniach od zabiegu. Zabieg nie wymaga miejscowego znieczulenia, można po nim wrócić do codziennej aktywności, nie ma ograniczeń wiekowych do jego stosowania, bowiem oprócz wygładzania efektem działania botoxu jest spowolnienie pogłębiania istniejących zmarszczek i zapobieganie powstawaniu nowych. 

 

 

 

 

.

Peeling medyczny

Peeling medyczny polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu w celu poprawienia wyglądu skóry Po nałożeniu na skórę roztworu chemicznego skóra ulega złuszczeniu, nowa zregenerowana skóra jest zazwyczaj gładsza, a liczba zmarszczek zredukowana. Najczęściej stosowany jest kwas glikolowy otrzymywany z trzciny cukrowej, a także inne kwasy owocowe (AHA) występujące w naturze. Substancje te przenikają w głąb skóry i mają wpływ na przebudowę kolagenu i elastyny, które są czynnikami podporowymi w skórze. Tym samym seria peelingów wpływa na odnowę naskórka oraz skóry, a także działa odmładzająco likwidując oznaki starzenia się skóry: przebarwienia, drobne zmarszczki i inne niedoskonałości. Wskazania: zredukowanie zmarszczek w powstałych pod wpływem uszkodzenia skóry przez promienie słoneczne, w wyniku starzenia się skóry lub czynników dziedzicznych zredukowanie plam starczych, piegów i ciemnych plam powstających w wyniku ciąży lub przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych poprawienie wyglądu, kondycji szarej skóry poprawienie wyglądu niewielkich blizn zredukowanie bruzd pod oczami oraz wokół ust leczenie trądziku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rediesse/ Sculptra

Radiesse to wypełniacz, który stymuluje naturalny proces produkcji własnego kolagenu i przywraca objętość skóry dokładnie w tych miejscach, które wcześniej były naturalnie wypełnione. Zabieg polega na podaniu preparatu w kilku miejscach. Dzięki delikatnemu modelowaniu znikają głębsze zmarszczki i zapadłe policzki, zaś powracają naturalne kontury twarzy: Efekt ‚V’. Idealna redukcja zmarszczek jest osiągana poprzez uzupełnienie objętości skóry. RADIESSE natychmiast nadaje skórze objętości i redukuje oznaki starzenia się skóry, ponieważ składa się z mikrocząsteczek wapnia i specjalnej matrycy żelowej. Działanie preparatu jest wyjątkowe, ponieważ tworzy rusztowanie pod skórą, odbudowuje strukturę i stymuluje produkcję naturalnego kolagenu. Proces ten trwa przez kilka miesięcy. Wskazania: modelowanie policzków modelowanie okolic kości jarzmowej oraz linii żuchwy likwidacja bruzd nosowo – wargowych wypełnienia zmarszczek na policzkach i podbródku likwidacjia bruzd w kącikach ust, tzw. "zmarszczek marionetkowych" odmładzanie dłoni.

Sculptra to preparat o działaniu pobudzającym produkcję naturalnego kolagenu. Pozwala to na wygładzenie istniejących bruzd i zmarszczek. Zabieg przywraca utraconą objętość twarzy, zapewniając wypełnienie jej konturów i efekt odmłodzenia. Poprawa wyglądu jest długotrwała, a uzyskane rezultaty naturalne. Sculptra® jest alternatywą do liftingu chirurgicznego, pozwala osiągnąć porównywalny efekt bez długiego okresu rekonwalescencji i gojenia ran. Sculptraa to biokompatybilny i biodegradowalny preparat do wstrzyknięć wykorzystujący substancję znaną, jako kwas L-polimlekowy. Polimery kwasu mlekowego występują w dużych ilościach w organiźmie ludzkim, jest niealergizującą, biokompatybilną, biodegradowalną substancją stosowaną do tej pory np. w rozpuszczalnych niciach chirurgicznych. Preparat ten w sposób naturalny pobudza skórę do samodzielnej produkcji kolagenu. Efekt kuracji to pełniejszy kształt twarzy oraz naturalnie gładsza i młodsza skóra z wyraźnie zredukowanymi liniami, bruzdami, zmarszczkami i fałdami. Największą jego zaletą jest bardzo naturalny efekt, widoczne odmłodzenie skóry i profilu twarzy o kilka lat. Długotrwała korekta – rezultaty zabiegu utrzymują się 2 lata. Wskazania korekcja różnych partii twarzy: zmarszczek nosowo – wargowych bruzd w kącikach ust (zmarszczek marionetkowych) zapadniętych policzków zmarszczek na policzkach i podbródku okolic kości policzkowych.
 

 

 

 

.

Restylane SkinBoosters

Zabiegi Restylane SkinBoosters powodują głębokie i długotrwałe nawilżenie i rewitalizację skóry. Sekretem działania i skuteczności Restylane SkinBoosters jest stabilizowany kwas hialuronowy, stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA™. Charakteryzuje się on wysoką trwałością, a zaaplikowany w głębokie warstwy oddziałuje pozytywnie na skórę przez wiele miesięcy, dając efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia. Zawarty w Restylane SkinBoosters stabilizowany kwas hialuronowy stymuluje komórki do produkcji własnego kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność. Wysoką skuteczność koncepcji Restylane SkinBoosters potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie. To pierwszy i jedyny tego typu zabieg na polskim rynku. Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu podskórnie bardzo cienką igłą lub kaniulą. Bezpośrednio potem można powrócić do zwykłych obowiązków. Po zabiegu zalecane jest spożywanie większej ilości płynów – stwarza to optymalne warunki dla rewitalizacji skóry. Zabieg Restylane SkinBoosters jest metodą nieinwazyjną i komfortową. Jest praktycznie bezbolesny. To, co sobie szczególnie cenią Pacjenci to fakt, że rezultaty są już widoczne po jednym zabiegu. Skóra nabiera elastyczności, wyraźnie poprawia się również jej struktura a przede wszystkim wygląda młodziej i ładniej. Najlepsze rezultaty uzyskuje się po 3 – 4 zabiegach wykonywanych, co 3 – 4 tygodnie. wskazania: wygładzenie zmarszczek i bruzd poprawa owalu twarzy pobudzenie produkcji kolagenu w skórze wzrost elastyczności skóry poprawa jędrności skóry głębokie nawilżenie skóry.

 

 

 

 

.

Lipoliza iniekcyjna

Zabiegi modelujące ciało, likwidacja lokalnej tkanki tłuszczowej - lipoliza iniekcyjna.                                                                   

Lipoliza iniekcyjna pozwala skutecznie redukować liczbę komórek tłuszczowych w newralgicznych obszarach ciała. Modeluje sylwetkę – wyszczupla brzuch, uda i biodra oraz wysmukla linię podbródka. A wszystko bez drakońskiej diety i wysiłku fizycznego. Zabieg polega na ostrzyknięciu wybranych okolic ciała preparatem uzyskiwanym z soi, który skutecznie rozbija tłuszcz w komórkach, a następnie jest usuwany przez organizm. Po zabiegu na obszarze ostrzykniętej okolicy pojawia się stan zapalny, co objawia się podwyższoną temperaturą, obrzękiem, zwiększoną tkliwością. Stan taki utrzymuje się przez 2-3 dni. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Zabiegi wymagają powtórzeń (2-3 zabiegi) wykonywane, co 4 tyg. Zabieg jest przeznaczony dla osób z przeciętną waga, które borykają się z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, który nie poddaje się diecie i ćwiczeniom. wskazania: likwidacja tzw. drugiego podbródka wysmuklenie dolnych partii ciała – biodra, uda, kolana usunięcie fałdu na plecach wyszczuplenie brzucha.

 

 

 

 

.

COSMELAN

Cosmelan to jedna z najpopularniejszych metod zwalczania przebarwień. Jej efekty widoczne są już po miesiącu. Jest skuteczna nawet w przypadku zmian, które powstały przed wielu laty. Składa się z zabiegu w gabinecie i kuracji domowej. Terapia przebiega dwuetapowo. Najpierw, w gabinecie, nakłada się maskę, którą już samodzielnie należy usunąć po określonym przez lekarza czasie (nie więcej niż 8 godzin). W drugim etapie – kontynuuje się terapię w domu, stosując zalecony przez lekarza specjalny krem. W ciągu pierwszych dni po zabiegu skóra może pozostawać podrażniona i zaczerwieniona. Wtedy następuje też silne złuszczanie naskórka, które łagodzi stosowanie zaleconych przez dermatologa preparatów. Terapia Cosmelanem jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Nie można jej przerywać ani mechanicznie przyśpieszać złuszczania naskórka. Może to prowadzić do ponownego pojawienia się przebarwień. Ważne, aby zarówno w trakcie jak i po zakończeniu kuracji stosować się ściśle do zaleceń lekarza, np. w zakresie stosowania kremów z filtrem przeciwsłonecznym. wskazania: trwałe rozjaśnienie przebarwień.